Mobilní klimatizace Daitsu APD 12-HR

Mobilní klimatizace Daitsu APD 12-HR

Daitsu 2014

Mobilní klimatizace značek DAITSU jsou určené pro okamžité řešení požadavku klimatizování a jako klimatizace bez vnější jednotky jsou ideálním řešením tam, kde není možné nebo vhodné instalovat klasické klimatizace. Mobilní klimatizace s moderním designem zajišťují maximální komfort a úsporu energie s ohledem na životní prostředí. Jednotky jsou energetické třídy A a využívají ekologické chladivo R410A.

Zatímco běžné typy mobilních klimatizací odvádí kondenzované vzdušné páry do nádržky, která se musí pravidelně vylévat, klimatizace Daitsu ponechávají vzdušnou vlhkost v místnosti. Automatické odpařování kondenzátu zaručuje, že se při chlazení nesnižuje relativní vlhkost v místnosti a nemusíte čelit suchému vzduchu. Díky automatickému odpařování kondenzátu zpět do místnosti odpadá starost s kondenzátem a zabudovaná nádržka plní pouze bezpečnostní funkci.

Cirkulace ochlazeného vzduchu je důležitá pro vnímání pocitové teploty. Pohyb vzduchu netvoří průvan, ale efektivně distribuuje chladný vzduch po celé místnosti. Směr proudu vzduchu lze nastavit stálým směrem lamel nahoru nebo dolů (nebo mezipolohy po 6°) vzhledem k osobám, zvířatům, či nábytku, který je v chlazené místnosti. Klimatizace

Daitsu má i funkci swing, kdy se lamely při chlazení samostatně pohybují – kývají.

Nízká hlučnost, energetická třída A a možnost naprogramovat si zapnutí či vypnutí klimatizace pomocí funkce časovač jsou důvodem, proč jsou mobilní klimatizace Daitsu oblíbenou volbou při řešení Vaší aktuální potřeby chlazení.

Cena včetně DPH: 12.499,-

Doprava po celé ČR zdarma

KOUPIT V E-SHOPU

Přednosti mobilní klimatizace Daitsu

  • rychlé a účinné chlazení
  • snadná a flexibilní instalace
  • kompaktní rozměry, rukojeť pro snadné přenášení
  • 24 hodinový časovač
  • funkce automatický restart
  • dálkové ovládání
  • funkce topení

Technická data

APD 12-HR
Výkon chlazení/topení kW 3,5/ 2,9
Elektrický příkon chl/top W 1350/1130
Oblast použití m2 18-29
Napájení V 230/1
Vysoušení l/ den 28
Hlučnost (otáčky nízké/střední/vysoké) dB(A) 46/49/52
Rozměry (ŠxHxV) mm 467x397x765
Hmotnost kg 34
Provozní teploty ºC 17 – 35
Vzduchový výkon m3/h 370
Chladivo R 410A

Ke stažení:  Katalogový list mobilní klima Daitsu