Mobilní klimatizace DAITSU

Mobilní klimatizace DAITSU

Portable daitsu webMobilní klimatizace Daitsu jsou díky své nízké hlučnosti, energetické třídě A a automatickému odparu kondenzátu správným výběrem a dobrým řešením aktuální potřeby chlazení pomocí mobilní klimatizace. Mezi další přednosti patří možnost ovládání lamel pro nastavení směru proudění vzduchu nebo funkce kývání lamel, režim časovače pro posunuté zapnutí nebo vypnutí  či  noční režim. Samozřejmostí jsou detaily, které oceníte při přemisťování jednotky – kolečka a madla. O pohodlí ovládání klimatizace se postará jednoduché dálkové ovládání, které má dětskou pojistku proti změně nastavených hodnot. Instalaci výfukové hadice do okna výrazně zjednoduší příslušenství jednotky – sada pro instalaci výfukové hadice do okna.

Daitsu je španělská značka našeho partnera skupiny Eurofred, který je leader na trhu klimatizačních a chladících jednotek ve Španělsku, Portugalsku a Itálii, tedy v zemích, kde je na chlazení brán díky podnebí velký zřetel. Jednotky Daitsu dovážíme do České a Slovenské republiky již více než 15 let a dobře víme, že se můžeme spolehnout jak na jejich výbornou účinnost, tak na dlouhou životnost a bezporuchový provoz. Naskytne-li se přece jen nějaký problém, máme centrální autorizovaný servis se zárukou náhradních dílů minimálně 10 let od ukončení prodeje každého z modelů. To je obrovský rozdíl oproti řetězcům a hypermarketům, které prodávají každý rok nové značky a modely a nemohou se postarat o Vaše starší zařízení po uplynutí záruční doby.

Daitsu 9_12 CR_HRMezi přednosti mobilních klimatizací Daitsu patří automatický odpar kondenzátu, který Vám přináší 2 cenné výhody: již nemusíte vylévat nádržku kondenzátu a v místnosti Vám zůstává stálá relativní vlhkost. U starých modelů mobilních klimatizací bylo nutné napojit mobilní klimatizace na průběžný odpad kondenzátu nebo pravidelně vylévat nádržku, kde se kondenzát hromadil. V době, kdy byla nádržka plná, klimatizace nechladila. Snižovala se vlhkost v místnosti a čelilo se tak suchému vzduchu. Nyní, díky automatickému odpařování kondenzátu zpět do místnosti odpadá starost s kondenzátem a zabudovaná nádržka plní pouze bezpečnostní funkci. Vzduch procházející přes výparník mobilní klimatizace je částečně čištěn, díky zabudovanému filtru a není snižována jeho vzdušná vlhkost. Cirkulaci vzduchu v chlazené místnosti umožňují pohyblivé nastavitelné lamely. Pohyb vzduchu lze nastavit také stálým směrem nahoru nebo dolů (nebo mezipolohy) tak, aby jednotka efektivně distribuovala chladný vzduch po celé místnosti vzhledem k osobám, zvířatům, či nábytku.

daitsuDíky programu „časovač“ si můžete naprogramovat spuštění klimatizace na dobu, než do místnosti přijdete (např.v kanceláři v práci bude vychlazený vzduch dříve, než tam přijdete nebo si naopak vychladíte  doma, než se vrátíte), nebo naopak vypnutí zařízení za nějaký časový úsek.

Ještě váháte? Doufáme, že Vás přesvědčí výhodná cena, která je v poměru cena / výkon unikátní na trhu.

 

Mobilní klimatizace DAITSU APD 9-CRMobilní klimatizace DAITSU APD 9-CR

Mobilní klimatizace DAITSU APD 12-CRMobilní klimatizace DAITSU APD 12-CR

Mobilní klimatizace DAITSU APD 12-CRMobilní klimatizace DAITSU APD 12-HR