DAITSU APD 12 CK

« z 5 »

Mobilní klimatizace Daitsu je vhodná pro prostorykde není možné nebo vhodné provést montáž klasické klimatizace např:v pronajatých prostorech, stavebních buňkách, budovách pod dohledempamátkové péče a dalších. Její výhodou jsou nízké pořizovacínáklady a snadná přemístitelnost, která Vám umožní klimatizovatvíce prostor během dne. Přístroj je vhodný pro prostory ovelikosti 15-22 m2.

Jednotka nepotřebuje odbornou montáž, stačí ji zapojit doelektrické sítě, hadici s odvodem horkého vzduchu odvést do venkovníhoprostoru skrze okno nebo otvor ve zdi a klimatizace může začít ochlazovat.

Hlavními funkcemi jsou chlazení a odvlhčování. Každý jistě ocenífunkci 24 hodinového časovače, kdy můžete nastavit zapnutí nebo vypnutí jednotky v požadovanou denní dobu. Klimatizaceje vybavena funkcí automatického resetu. Pokud dojde k výpadkuelektrického proudu, přístroj se opět zapne v režimu naposledy nastavenémpřed jeho výpadkem.

Funkci SLEEP využijete v noci, kdy bude přístroj udržovat příjemné klima proVáš co nejpohodlnější spánek. Dalším režimem je funkce DRY (odvlhčování), kterábude udržovat vlhkost a pokojovou teplotu na komfortní úrovni. V režimuAUTO bude jednotka automaticky určovat provozní režim pro Vaše optimálnípohodlí. Na LED displeji se vždy bude zobrazovataktuální pokojová teplota a nastavený provozní režim.

U tétomobilní klimatizace není nutné vylévat nádržkus kondenzovanou vodou, neboť má speciální funkci odpařováníkondenzátu.

Jednotka má funkciautomatického mytí (vnitřní sušení), která slouží k vnitřnímu sušenípřístroje, aby se v něm následkem zbytkové vlhkosti netvořil plíseň apod.

Klimatizace jeenergeticky nenáročná, řadí se do energetické třídy A. Tím, že využíváekologické chladivo R410A je šetrná k životnímu prostředí. Vyznačujese tichým provozem.

K jednotce patří multifunkční ovladač, kterýVám zajistí naprosté pohodlí, pokud nechcete k jednotce zbytečně vstávat anastavovat ručně funkce na ovládacím panelu. Výhodu tohoto ovladače ocenípředevším rodiče, neboť má dětskou pojistku proti změně nastavených hodnot.

Instalace klimatizace je velmi jednoduchá a intuitivní. Součástí balení jesada pro instalaci výfukové hadice z okna. Hadici pouze zacvaknete dokoncovek, natáhnete na potřebnou délku a jednu z koncovek pak nasadíte přímo napřístroj a druhou zacvaknete do lišty, kterou vsadíte do pootevřeného okna.

Můžete koupit na našem e-shopu

Parametry produktu

Výkon: 3520 W   Příkon chlazení: 1345 W
Provozní proud: 6 A   Energetická třída: A
Hlučnost (otáčky
-nízké/střední/vysoké):
49/51/53 dB (A)   Hmotnost netto: 39 kg
Vzduchový výkon: 360 m3/h   Provozní teploty: 16-30 °C
Napájení: 220-240/1/50
V/fáze/Hz
  Chladivo: R410A
Výkon odvlhčování: 1,6 l/h   Výkon chlazení: 3520 W
Ovládání: dálkové   Pro prostory o rozměrech: do 55 m3
Hloubka: 405 mm   Šířka: 390 mm
Výška: 820 mm
Výkon: 3520 W
Příkon chlazení: 1345 W
Provozní proud: 6 A
Energetická třída: A
Hlučnost (otáčky
-nízké/střední/vysoké):
49/51/53 dB (A)
Hmotnost netto: 39 kg
Vzduchový výkon: 360 m3/h
Provozní teploty: 16-30 °C
Napájení: 220-240/1/50
V/fáze/Hz
Chladivo: R410A
Výkon odvlhčování: 1,6 l/h
Výkon chlazení: 3520 W
Ovládání: dálkové
Pro prostory o rozměrech: do 55 m3
Hloubka: 405 mm
Šířka: 390 mm
Výška: 820 mm