DAITSU APD 12 HX PREMIUM Wi-Fi

« z 5 »

Tato moderní a praktická klimatizace zajišťuje funkce chlazení, topení, ventilace a odvlhčování. Vyniká účinným chlazením s nízkou spotřebou energie, je proto šetrná k životnímu prostředí. Využití najde nejen v domácnostech, ale i v kancelářích.

Mobilní klimatizace Daitsu APD 12 HX s funkcí topení a možností ovládání pomocí Wi-Fi je vhodná pro prostory kde není možné nebo vhodné provést montáž klasické klimatizace např: v pronajatých prostorech, stavebních buňkách, budovách pod dohledem památkové péče a dalších. Její výhodou jsou nízké pořizovací náklady a snadná přemístitelnost, která Vám umožní klimatizovatvíce prostor během dne. Přístroj je vhodný pro prostory o velikosti 18-29 m2.

Jednotka nepotřebuje odbornou montáž, stačí ji zapojit doelektrické sítě, hadici s odvodem horkého vzduchu odvést do venkovního prostoru skrze okno nebo otvor ve zdi a klimatizace může začít ochlazovat.

Hlavními funkcemi jsou chlazení a odvlhčování. Každý jistě ocení funkci 24 hodinového časovače, kdy můžete nastavit zapnutí nebo vypnutí jednotky v požadovanou denní dobu. Klimatizaceje vybavena funkcí automatického resetu. Pokud dojde k výpadku elektrického proudu, přístroj se opět zapne v režimu naposledy nastaveném před jeho výpadkem.

Funkci SLEEP využijete v noci, kdy bude přístroj udržovat příjemné klima pro Váš co nejpohodlnější spánek. Dalším režimem je funkce DRY (odvlhčování), která bude udržovat vlhkost a pokojovou teplotu na komfortní úrovni. V režimu AUTO bude jednotka automaticky určovat provozní režim pro Vaše optimální pohodlí. Na LED displeji se vždy bude zobrazovat aktuální pokojová teplota a nastavený provozní režim.

U této mobilní klimatizace není nutné vylévat nádržku s kondenzovanou vodou, neboť má speciální funkci odpařování kondenzátu.

Klimatizace je energeticky nenáročná, řadí se do energetické třídy A. Tím, že využívá ekologické chladivo R410A je šetrná k životnímu prostředí. Vyznačuje se tichým provozem.

K jednotce patří multifunkční ovladač, kterýVám zajistí naprosté pohodlí, pokud nechcete k jednotce zbytečně vstávat a nastavovat ručně funkce na ovládacím panelu. Výhodu tohoto ovladače ocení především rodiče, neboť má dětskou pojistku proti změně nastavených hodnot.

Novinkou mezi mobilními klimatizacemi Daitsu je možnost ovládání pomocí Wi-Fi. Do Vašeho mobilního telefonu si pouze stáhnete aplikaci EWPE Smart a pak již pohodlně ovládáte Vaše zařízení odkudkoliv chcete. Aplikace je navíc v češtině pro zařízeni s iOS i Androidem. Pro chytrá zařízení je ke stažení zdarma pro na Google Play i App Store.v

Instalace klimatizace je velmi jednoduchá a intuitivní. Součástí balení je sada pro instalaci výfukové hadice z okna. Hadici pouze zacvaknete do koncovek, natáhnete na potřebnou délku a jednu z koncovek pak nasadíte přímo na přístroj a druhou zacvaknete do lišty, kterou vsadíte do pootevřeného okna.

Můžete koupit na našem e-shopu

VLASTNOSTI DAITSU PREMIUM:

  • 5 provozních režimů: auto, chlazení (COOL), odvlhčování (DRY), ventilace (FAN) a topení (HEAT)
  • Časovač / TIMER: nastavení 24 hodinového časovače
  • 4 rychlosti ventilátoru: auto – nízká – střední – vysoká
  • Odvlhčování: účinně snižuje vlhkost v místnosti
  • Ovládání pomocí Wi-Fi
  • Snadná manipulace s kolečky
  • Multifunkční dálkové ovládání
  • LED displej: zobrazuje aktuální pokojovou teplotu a provozní režim
  • Funkce SLEEP: v režimu chlazení zajišťuje tichý a úsporný provoz
  • Dětská pojistka: možnost uzamčení tlačítek

Parametry produktu

Příkon chlazení: 1350 W   Provozní proud: 8,4 A
Energetická třída: A / A+   Hmotnost netto: 36 kg
Provozní teploty: 16 – 35 °C   Napájení: 230/ 1/ 50
V/fáze/Hz
Chladivo: R290   Objem proudu vzduchu: 380 m3/h
Kontrolní ovládání: Dálkové, Wi-Fi   Výfuková hadice: 0,4 – 1,5 m
Výkon chlazení: 3500 W   Hlučnost – akust. tlak
(otáčky -nízké/střední
/vysoké):
49/ 51/ 53 dB
(A)
Příkon topení: 1130 W   Výkon topení: 3500 W
Hloubka: 385 mm   Šířka: 405 mm
Výška: 835 mm
Příkon chlazení: 1350 W
Provozní proud: 8,4 A
Energetická třída: A / A+
Hmotnost netto: 36 kg
Provozní teploty: 16 – 35 °C
Napájení: 230/ 1/ 50
V/fáze/Hz
Chladivo: R290
Objem proudu vzduchu: 380 m3/h
Kontrolní ovládání: Dálkové, Wi-Fi
Výfuková hadice: 0,4 – 1,5 m
Výkon chlazení: 3500 W
Hlučnost – akust. tlak
(otáčky -nízké/střední
/vysoké):
49/ 51/ 53 dB
(A)
Příkon topení: 1130 W
Výkon topení: 3500 W
Hloubka: 385 mm
Šířka: 405 mm
Výška: 835 mm